fbpx

Tématické focení.

Jedná se o focení v období jara, podzimu a Vánoc. Koná se v předem určené termíny a většinou v omezeném časovém prostoru. Součástí mohou být specifické rekvizity, nebo se může pořádat na určitém místě, které není běžně dostupné.

(NE)UPRAVENÉ (NE)POSKYTUJI

Už jste to určitě slyšeli: “Neupravené fotografie neposkytuji!”. Já taky ne, protože neupravené fotky nemám. Hned po focení upravím všechny a teprve poté co uvidíte hotové fotky, si můžete vybrat kolik fotek chcete a kolik za ně zaplatíte.

NASKLÁDEJ SI SVŮJ BALÍČEK

Ještě jste se nikdy fotit nebyli, jste nejistí a máte strach, že to nedopadne podle vašich představ? Nenutím vás rovnou kupovat balíčky o 15 a více fotkách. Nutná je jen záloha za čas, který spolu focením strávíme a podle toho, jak vše dopadne, je už na vás, kolik výsledných fotek si odnesete.

FOTEK JAKO KAPEK

Po focení mažu jen ty fotky, které se mi opravdu nepovedly a všechny nabídnu k výběru. Proč mít u sebe kopu fotek, které nejsou pro mě, ale pro vás?

Ceník tématického focení.

Tématické focení probíhá úplně stejně jako jakékoliv jiné rodinné focení. Doba focení se pohybuje od 1-1,5 hod. Focení probíhá vždy v navečer těsně před západem slunce.

Před každým focením vyžaduji zálohu 700,- buď předem na účet nebo v den focení v hotovosti.

Medium
CZK130,-ks5-10 ks fotografií
 • focení max. 1.5 hod.
 • 70-150 ks fotografií v náhledech
 • černobílá verze fotografií
 • předávací galerie umožňující přímou objednávku tisku dle vašich představ
Large
CZK120,-ks11-30 ks fotografií
 • focení max. 1.5 hod.
 • 70-150 ks fotografií v náhledech
 • černobílá verze fotografií
 • předávací galerie umožňující přímou objednávku tisku dle vašich představ
 • duben 2019

  Jarní focení

  15. 4. | Jarní focení | 18:30

  16. 4. | Jarní focení | 18:30

  18. 4. | Jarní focení | 18:30

Nejčastější dotazy.

Pokud jste nenašli odpověď na to, co vás zajímá, napište mi na email nebo do zprávy na facebooku.

Vysvětlete mi, jak balíčky fungují?

Před každým focení požaduji zaplacení zálohy ve výši 700,- ať už předem na účet nebo v hotovosti v den focení. Po focení mám cca týden na zaslání náhledů, které již v průběhu třídění upravuji. Do galerie vám tedy nahrávám již “hotové” fotky, ze kterých můžete vybírat. Ve finále pouze upravuji nedostatky pleti a převádím do černobílé verze. Teprve po zaslání náhledů se můžete rozhodnout, který balíček využijete.

Pokud bylo cílem focení jen pár fotek a stačí vám jich pouze 5, pak již není třeba nic doplácet, protože tyto jsou v ceně zálohy. Jakmile se množství navyšuje, je vždy třeba si hlídat, do které kategorie balíčku spadáte. Je-li vaším cílem mít z focení například 8 fotek, pak je cena za ks 130,- a tedy celková cena je 1040,- (130,- x 8 ks), ale protože mám od vás zálohu, tak se z této celkové ceny odečte a váš doplatek bude 340,-. Cenu jsou mírně zvýhodněny oproti klasickému focení.

Vzhledem k tomu, že vám jako náhledy posílám již výsledné foto a vy tak můžete vidět, jak bude finální fotografie vypadat. Je třeba tento doplatek uhradit předem. Teprve poté vám posílám kompletní galerii vašich zakoupených fotografií. Pokud již dopředu víte, že budete chtít určitý počet, je možné se domluvit na zaplacení této částky při focení.

Ty navíc nahrávám do speciální galerie, odkud můžete přímo objednávat tisk, který je již na vaše náklady. Nepředávám žádné předem určené balíčky tištěných fotografií, ale nechávám tohle zcela ve vaší režii, jelikož ne všichni chtějí stejný typ tištěných fotografií. Můžete si tak sami určit, zda je pro vás vhodnější formát 13×18 nebo 10×15 a nebo si prostě objednáte tisk fotky na plátno.

Tištěné fotografie jsou v ceně pouze u balíčku Exlusive, kde dostanete všechny fotografie vytištěné ve formátu 10×15.

Jako fotograf mám u mnou ověřených firem nasmlouvané o něco lepší ceny, takže kde tisknout v super kvalitě a za lepší ceny je vždy součástí “předání” fotografií. A pokud bych vám snad zapomněla doporučit, kde tisknu já, tak se mi připomeňte. 🙂

Co když si objednám určitý počet fotek a za čas bych chtěla ze stejné série focení ještě nějakou dokoupit?

Náhledy, které vás posílám, zůstanou v galerii uloženy nějakou dobu, je tedy možné, že se k fotkám za půl roku vrátíte a zjistíte, že se vám začala líbit fotografie, kterou jste předtím přehlédli a musíte ji mít.

V takovém případě se vše odvíjí od počtu fotek, které jste si původně objednali. Pokud jste jich chtěli pouze pět, pak další fotografie je co do počtu šestá a tak spadá do balíčku, kdy po vás budu chtít 140,-/fotografii. Pokud jste si jich původně objednali 10 a teď byste rádi jedenáctou, jste už ve vyšším balíčku a proto po vás budu chtít jen 125,-/fotografii.

Co o mě říkáte Vy.

Za každou referenci dávám jednu fotografii zdarma.
Stačí si jednu vybrat a po publikování hodnocení na mých
facebookových stránkách se o ni přihlásit.

Kateřina Benešová

Svatba

8. 9. 2018

“Velice šikovná slečna, její fotky mají duši a svoji práci dělá s láskou! Moc doporučujeme.”

Kateřina Benešová

Kateřina Horáková Pavlíková

Rodinné focení

25. 10. 2018

“Moc děkujeme Danči za fotky. Umí skvěle vystihnout ten pravý okamžik a rozesmát děti. Ráda jí udělám reklamu a doporučím všem známým!”

Kateřina Horáková Pavlíková

Veronika Studýnková

Svatba

23. 6. 2017

“Chtěla bych touto cestou poděkovat, za trpělivost, ochotu a nádherne fotky 🙂 Děkujeme moc a vřele Všem doporučujeme.”

Veronika Studýnková

Hulovi

Newborn

21. 10. 2017

“Danielka je strašně moc šikovná, nechávala jsem fotit malou v prvním měsíci a Danča to s miminkama neskutečně umí, je opatrná, trpělivá, ochotná a moc sympatická. Určitě se budeme vracet a všem také doporucujeme.”

Hulovi