fbpx

Verča + Radek

Ačkoliv už jsem fotila celodenní svatbu, na této svatbě jsem se cítila, jako bych fotila poprvé. Měl na tom především zásluhu můj nový Nikon. Přechod z jiné značky byl ze začátku trochu zmatečný, protože ta samá věc se dělá úplně jiným způsobem, ale už jsem si ho doma nějaký ten pátek ochytávala, tak jsme to spolu zvládli.
Na svatbu jsem se hrozně těšila, protože jsem měla v hlavě vidinu o 150% lepších fotek, než co jsem dosud zvládala se starých foťákem.

S Verčou a Radkem jsme se sešli pár dní před svatbou, abychom se lépe poznali a řekli si, jak bude den probíhat. Předsvatební schůzku jsem absolvovala poprvé a musím říct, že ji vřele doporučuji. Vždy se myslí na to, že se dělá kvůli novomanželům. Jednak, aby měli jistotu, že má fotograf potřebné instrukce a taky, aby se jim ulevilo, že jde o spolehlivou osobu a není to někdo, kdo vám uteče s penězi. Schůzka má ovšem vliv taky na fotografa. Alespoň i mě se ulevilo, že jsem dostala konkrétní požadavky, kterých jsem se mohla držet a nebyla tak v nejistotě, že dělám něco, co se nebude líbit a budu muset vše předělávat. Díky nevěstině připravenosti a podrobných instrukcí o podobě fotek a průběhu celého dne, ze mě opadl ten největší stres.

Co bylo ovšem naprosto neocenitelné byl také výběr lokality na focení a opravdu za to chválím. Jelikož se svatba konala dál od mého bydliště a ne všude jsem byla, nemuseli jsme nikde bloudit, protože nevěsta s ženichem měli okolí prošmejděné a vybrali na západové focení ideální místo. Stejně tak dali i na moji radu ohledně času focení. A ačkoliv bylo celý den pod mrakem, na zápodové focení nám sluníčko vykouklo a fotky dopadly nad očekávání.

OBŘADU zámečku na Pohánsku
HOSTINAMyslivna Prušánky
ÚČES
SVATEBNÍ AGENTURA
POČET ODFOCENÝCH HODIN
POČET ODEVZDANÝCH FOTEK
POČET HODIN STRÁVENÝCH ÚPRAVOU