Volné termíny

 • ŘÍJEN

  Volné termíny

  neděle 21. | 17:00 – 18:00 – REZERVOVÁNO

  sobota 27. | VÁNOČNÍ MINI

  neděle 28. | VÁNOČNÍ MINI

 • LISTOPAD

  Volné termíny

  neděle 4. | VÁNOČNÍ MINI

  neděle 11. | 15:00 – 16:00

  sobota 17. | 14:30 – 16:00

  neděle 18. | 14:30 – 16:00

 • PROSINEC

  Volné termíny

  NEFOTÍM

Zarezervujte si termín

Page 1 of 2

Chci si rezervovat termín

Požadované údaje po vás požaduji kvůli snadnějšímu a rychlejšímu seznámení s vašimi požadavky, a aby focení probíhalo pro obě strany rychleji, snadněji a s výsledkem, který obě strany očekávají. Údaje slouží výhradně pro moji potřebu, nejsou sdíleny s žádnými dalšími subjekty.

Zaznačte orientační termín. Není závazný, přesný termín si odsouhlasíme v navazující komunikaci.

Napište mi orientační čas. Není závazný, přesný termín si odsouhlasíme v navazující komunikaci.

V případě svatebního focení uveďte alespoň rozmezí počtu hostů.

Především prosím o informace kolik let je vašim dětem a charakteristiku jejich povahy, včetně popisu vás i vašeho partnera. Pokud se například manžel/přítel nerad fotí nebo nerad projevuje city před někým cizím, je vhodné mi tuto informaci sdělit, abych vás na místě nenutila do objímání, líbání či jiných póz, u kterých se nebudete cítit přirozeně a jedině vás to otráví. Podobně je tomu u dětí. Pokud mi sdělíte, že Pepíček je hyperaktivní a udrží pozornost jen na chvíli, mám možnost se na tuto situaci připravit a vymyslet, co by na něj mohlo platit. A nemusíte zmiňovat jen to, co by mohlo při focení nastat za nechtěné situace, ale klidně se pochlubte, čím vaše děti vynikají. Byly se už například někdy fotit a zvládají to perfektně? Budu vědět, že už jednám s profesionálními modely. 😉

Co by vás ohledně focení zajímalo? Na co se připravit, co a jak bude probíhat? Zeptejte se mě na cokoliv. 😉

Po stisknutí tlačítka ODESLAT se dostanete na 2. stranu formuláře. Pokud se nic nestane, něco jste nevyplnili správně. Pokud na druhé straně formuláře nic nevyplníte, přesto stiskněte odeslat. Poté, co se vám zobrazí hláška, že data byla odeslána, je formulář správně odeslán. 😉

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Uveďte ulici, číslo popisné, město a PSČ pro fakturační údaje.

Souhlas můžete kdykoliv odvolat.

Souhlas můžete kdykoliv odvolat.

PROČ POTŘEBUJI VAŠE ÚDAJE?

 • vaše osobní údaje zadávám do příjmového pokladního dokladu, který si chystám předem, abychom měli více času na focení (při tématických mini focení máme na celé focení pouhých 30 minut, proto nechceme čas ztrácet administrativou). Vaši fakturační adresu potřebuji také pro vystavení faktury.

PROČ POTŘEBUJI VÁŠ SOUHLAS?

 • Váš souhlas se týká především možnosti zveřejnění vašich fotografií na mých webových stránkách, na facebooku nebo na mých propagačních materiálech jako tištěné reklamy, letáky, poukázky, atd... Bez vašeho souhlasu vaše fotografie nebudu nikde prezentovat. Více informací v obchodních podmínkách. Pokud si přejete upřesnit možnosti zveřejnení vašich fotografií, můžete souhlas udělit formulářem.
 • Dále potřebuji váš souhlas k tomu, zda vás mohu informovat přímo na vaší emailové adrese o chystaných novinkách, akčních cenách a chystaných termínech focení, které mohou být rychle rozebrané. Zprávu na email dostanete 1 den předtím než ji budu publikovat na FB, máte tak náskok před ostatními.